Новини Чернігова

На Корюківщині розводять оленів плямистих

На Корюківщині розводять оленів плямистих

На Корюківщині розводять оленів плямистих.

Про це повідомляє Північний лісовий офіс.

«Зараз у вольєрі утримуються 15 дорослих особин оленя плямистого – 2 самці та 13 самок, які в тому році дали приплід молодняку – 6 оленят. З тваринами працюють єгері та мисливствознавець. Ссавці вже призвичаїлися до корюківських лісів», – коментує головний лісничий Віталій Скоробагатий.

До речі, вольєрний комплекс створили, щоб утримувати та розводити не лише цих тварин, але також оленя європейського, лані, козулі, муфлона, кабана.

На Корюківщині розводять оленів плямистих

Нагадаємо,  у 2021 році на базі філії «Корюківське лісове господарство» було засновано вольєрне господарство. Створили його для того, щоб займатись відтворенням чисельності дикої фауни, зокрема, парнокопитних тварин.

Спочатку вольєрний комплекс влаштували на площі 36,4 га. Загальний огороджений периметр складав понад 3 км.

У 2022 році збудували оглядову вежу та розпочали будівництво будинку для мисливців та відпочинку. У майбутньому лісівники планують продовжити облаштування вольєра на території Корюківського лісництва на площі 68 га.

Для підгодівлі тварин збудували 3 годівниці та 10 солонців. Корм для тварин заготовляють влітку: 3 тис. шт. кормових пучків, 3 т сіна, 1 т силосу. Також закуповують 5 т зернових культур (пшениця, ячмінь, овес, кукурудза).

На фото кадри з фотопастки філії «Корюківське лісове господарство»

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
02.05.2023

Магазин Автозапчастин м.Ніжин

Залишити відповідь