Будівельні матеріали м.Ніжин
Місто і регіон

“Натисніть 0”: житель Чернігівщини втратив 40 тисяч гривень

Учора до поліції звернувся 52-річний мешканець міста Прилуки, який повідомив, що постраждав від шахрайських дій. Потерпілому зателефонував невідомий чоловік і назвався працівником банку.
Про це повідомляють у поліції Чернігівської області.

Незнайомець сказав, що з його банківського рахунку хтось намагається зняти кошти і, щоб цьому запобігти, необхідно продиктувати одноразовий пароль з SMS-повідомлення та натиснути клавішу «0». Що потерпілий і зробив. І виявив зникнення приблизно 40 тисяч гривень зі свого банківського рахунку.

Зрозумівши, що його ошукали, чоловік звернувся до поліції.
За цим фактом слідчий відкрив провадження за статтею 190 Кримінального кодексу України (шахрайство).

Поліція наполегливо рекомендує: ніколи не виконуйте вказівок незнайомих осіб, які пов’язані з переведенням коштів, по телефону нікому не розповідайте жодних даних зі своєї картки. Якщо висувають умову, що для виконання певних дій треба повідомити пін-код вашої картки або одноразовий пароль із SMS-повідомлення, негайно завершуйте розмову. Це шахрай! Всі операції щодо безпеки картки проводьте тільки особисто у відділенні банку.

Пам’ятайте: справжній банківський працівник не має права питати у вас секретні дані картки і ніколи цього не робитиме. Так вчиняє тільки шахрай.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Приєднуйтесь до Телеграм каналу https://t.me/My_Nizhyn та Вайбер

Джерело: mynizhyn.com
2023-08-23 10:57:17