Україна і світ

Навіщо окупантам “евакуація” у Запорізькій області: відповідь ГУР

“Евакуація” населення окупованої Запорізької області потрібна окупантам з кількох причин. Одна з них – це вивіз лояльних до себе людей і крадіжка цінних речей.

Про це розповів представник Головного управління розвідки Міноборони Андрій Черняк у коментарі РБК-Україна.

– Росіяни в Запорізькій області евакуюють своїх прибічників та колаборантів. Одночасно вони намагаються вивозити документи та матеріальні засоби – побутову техніку, викрадені автівки тощо, які можуть бути потенційно знищені внаслідок бойових дій. Тобто все, що для них є цінним, вони вивозять, – сказав він.

Зазначено, що окупанти проводять примусову депортацію під виглядом евакуації з територій, де, як вони вважають, будуть йти бойові дії.

– Вони, по-перше, не хочуть, щоб населення могло спостерігати за їхньої підготовкою до боїв – тобто це певні контррозвідувальні заходи. Це також і фільтраційні заходи, оскільки насамперед відбувається вивіз проукраїнського населення. І по-третє, росіяни бояться проведення на цих територіях якогось партизанського руху і внутрішнього спротиву, – додає представник ГУР.

Раніше міський голова Мелітополя Іван Федоров розповів, що місія окупантів з “евакуації” населення прифронтових територій Запорізької області провалилась.

Джерело: РБК-Україна

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2023-05-15 10:24:58

Магазин Автозапчастин м.Ніжин