Україна і світ

Зернова угода близька до продовження – Міноборони Туреччини

У Міноборони Туреччини повідомили, що учасники переговорів зернової ініціативи наближаються до угоди про продовження Зернової ініціативи.

Про це повідомляє видання TRT World.

У відомстві зазначили, що переговори, які відбулися у Стамбулі із представниками чотирьох сторін були корисними та конструктивними.

У Спільному координаційному центрі зазначили, що під час зустрічі обговорювалося не лише продовження Зернової угоди, а й відкриття аміакопроводу Тольятті-Одеса.

Нагадаємо, 24 квітня в Міноборони РФ звинуватили Україну в начебто порушенні гарантій у рамках зернової угоди – через чергову “бавовну” в окупованому Криму. У Росії стверджували, що це начебто ставить під загрозу подовження зернової угоди після 18 травня.

А 26 квітня російська сторона вкотре заблокувала Чорноморський зерновий коридор. Через це чотири кораблі не змогли покинути порти Чорноморськ, Одеса та Південний. Серед них судно AKDENIZ-M, зафрахтоване Всесвітньою продовольчою програмою ООН для доставки пшениці до Ефіопії. Ще одне судно чекало на прохід до порту Одеси.

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2023-05-12 14:12:14

Магазин Автозапчастин м.Ніжин