Місто і регіон

Звільнення від минулого: метод висвердлювання пнів міняє обличчя ніжинських парків і скверів

У парках і скверах Ніжина продовжуються роботи з видалення пнів методом висвердлювання. Цей ефективний метод використовують працівники комунального підприємства “Виробниче управління комунального господарства” за допомогою спеціального механізму, що дозволяє швидко та безпечно видаляти пні з громадських просторів, зберігаючи при цьому естетику та безпеку.

Тільки за один день було успішно видалено 7 пнів у сквері Губіної, 2 пні у сквері Хмельницького, 12 пнів у парку Шевченка, 2 пні у сквері Заньковецької та 1 пень по вулиці Батюка. Ці заходи з видалення старих пнів є важливими для покращення стану зелених насаджень та створення комфортного середовища для відпочинку місцевих мешканців.

Робочий інструмент, що використовується для видалення пнів, – подрібнювач пнів Earth Drill 8000 MAX, дозволяє проникати своїми фрезами на глибину до 700 міліметрів. Ця потужна техніка у поєднанні з екскаватором JCB з легкістю руйнує коріння великих і старих дерев з розвиненою кореневою системою, забезпечуючи ефективне видалення пнів у громадських місцях.

Видалення пнів методом висвердлювання є вибором багатьох ландшафтних архітекторів та доглядачів парків і скверів. Його переваги включають швидкість та точність процесу видалення, а також відсутність необхідності використовувати хімічні речовини для знищення пнів.

Місцеві жителі та гості Ніжина можуть сподіватися на поліпшення естетики та загального стану парків і скверів завдяки цим роботам з видалення пнів. Дотримання балансу між видаленням та збереженням зелених насаджень є важливим аспектом цих заходів, адже вони спрямовані на створення природних та привабливих місць для відпочинку та насолоди природою.

Unenizh.org.ua
2023-05-24 15:18:06

Магазин Автозапчастин м.Ніжин