Будівельні матеріали м.Ніжин
Місто і регіон

Запобігаючи небезпеці: КП “ВУКГ” забезпечують безпеку громади шляхом видалення аварійних дерев. ФОТОЗВІТ

У недавній події комунальники з комунального підприємства “Виробниче управління комунального господарства” виконали видалення чотирьох величезних тополь, які вже перебували у аварійному стані. Враховуючи їх крихкість та значну трухлявість всередині, роботи з видалення вимагали особливих заходів безпеки та використання спеціалізованої техніки.

Крім того, цвітіння тополь можуть мати негативні наслідки. Основну шкоду, пов’язують з цвітінням тополі, коли вона виробляє велику кількість легких та пухнастих насіннєвого пуху, відомих як “тополиний пух” або “тополина”. Особливо відомий своїми білими пухнастими котиками, тополі можуть ширитися величезною територією під час цвітіння, особливо у вітряні дні. Цвітіння тополі може мати шкідливі наслідки, а саме:

–  Різноманітні алергічні реакції,  що можуть проявлятися у вигляді кашлю, кропив’янки, нежиті очей та інших симптомів алергії.

–  Засмічення: Велика кількість тополиного пуху може призвести до засмічення навколишнього середовища. Пух може осідати на покрівлях, автомобілях, тротуарах та інших поверхнях, що створює додаткові зусилля для їх очищення.

–  Ефект парашуту: Легкі насіннєві пухи тополі можуть розноситися вітром на великі відстані, що дозволяє їм осідати в різних екосистемах. Вони можуть конкурувати з місцевими рослинами та викликати зміни в біорізноманітті.

–  Забруднення навколишніх водойм.

Процес видалення виконувався у декілька етапів. Спочатку було проведено обрізку гілок, щоб знизити навантаження на стовбури та забезпечити безпеку робітників. Для цього використовувалася автовишка, що дозволила досягти верхніх гілок без необхідності підніматися на дерево.

Після обрізки гілок розпочалося послідовне видалення кожного стовбура. Для цього було залучено кран, який надавав необхідну силу та страховку під час підйому та видалення трухлявих стовбурів. Кожен стовбур було зафіксовано металевими тросами, а потім послідовно видалено з місця росту, забезпечуючи безпечне видалення та запобігаючи можливим пошкодженням оточуючих споруд або майна.

Ці роботи з видалення аварійних тополь були проведені з метою забезпечення громадської безпеки та запобігання потенційним негативним наслідкам, які можуть виникнути внаслідок падіння пошкоджених дерев. Бригадою пильщиків та працівників з благоустрою КП “ВУКГ” виконано цю роботу професійно та з урахуванням всіх необхідних заходів безпеки, допомагаючи зберегти навколишнє середовище та забезпечити безпеку місцевої спільноти.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Після видалення величезних дерев територію навколо було ретельно прибрано, а гілки та деревину вивезено спеціалізованим транспортом комунального підприємства.

Unenizh.org.ua
2023-06-01 14:19:05

Магазин Автозапчастин м.Ніжин