Україна і світ

Експрем’єр Фінляндії Санна Марін розлучається через 19 років стосунків

Експрем’єр Фінляндії Санна Марін розлучається зі своїм чоловіком через 19 років стосунків. Про це політичний діяч написав у своєму Instagram.

Марін розлучається з колишнім спортсменом і підприємцем Маркусом Райкконеном – за майже 20 років стосунків у них народилася донька Емма Амалія Марін, якій уже п’ять років.

Примітно, що пара почала зустрічатися, коли їм було по 18 років, а офіційно одружилися вони тільки три роки тому – 2020 року.

Своїм шанувальникам в Instagram Санна заявила, що вони з Маркусом розходяться в добрих відносинах, і будуть далі виховувати Емму з любов’ю. Чиновниця і підприємець і далі будуть найкращими друзями й проводитимуть час разом.

– Ми разом подали на розлучення і вдячні за 19 років стосунків і за нашу улюблену доньку. Але ми все ще найкращі друзі та люблячі батьки, і плануємо проводити час разом, як сім’я, – заявила Марін.

Експрем’єрка Фінляндії додала, що більше коментувати рішення не буде, закликавши поважати її конфіденційність.

Нагадаємо, що 37-річна Марін очолила уряд Фінляндії 2019 року – тоді вона стала наймолодшою прем’єркою у світі. 6 квітня 2023 року вона подала у відставку, але запам’яталася світові завдяки вступу країни до НАТО та підтримці України в умовах війни. Санна також приїжджала і до Києва, і надавала озброєння для наших захисників.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2023-05-11 08:48:56

Магазин Автозапчастин м.Ніжин