Будівельні матеріали м.Ніжин
Місто і регіон

Видаляючи аварійні гілки працівники КП “ВУКГ” роблять пересування Ніжином безпечніше!

Процес підрізання гілок з дерев є важливою складовою роботи комунального підприємства “Виробниче управління комунального господарства”.

Підрізування гілок з дерев має багато переваг для дерев та для оточуючого середовища. Наприклад, воно допомагає зберегти здоров’я дерев та зменшити ризик їх відколювання, особливо під час сильних вітрів. Також, підрізування гілок може покращити доступ світла та повітря до рослин, що збільшує їх ріст та здоров’я.

Крім того, підрізування гілок може бути важливою складовою безпеки дорожнього руху, оскільки дерева, які ростуть біля доріг, можуть перешкоджати видимості водіїв та створювати ризик аварій.

Цього тижня працівники з дільниці утримання дорожньо-шляхової мережі проводили роботи з підрізання аварійних гілок на 3 локаціях Ніжина.

Найголовнішим було підрізання аварійних гілок з 4 величезних кленів по вулиці Овдіївська 67-69. Ці клени знаходяться біля проїзної частини вулиці і своїми звисаючими довжилезними і крихкими гілками могли спричинити лихо всім хто проходить чи проїжджає поруч.

Також, було підрізано аварійні гілки з горіха і абрикоси у дворі по вулиці Овдіївська, 44б і гілки липи, вишні  та берези по Шевченка, 97.

Після санітарного видалення гілок всі зрізи зафарбовувались зеленою фарбою.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Під час підрізування гілок працівники КП “ВУКГ” дотримувались певних правил, щоб забезпечити безпеку дерев та знімати гілки без пошкоджень. До робіт залучалась ліктьова автовишка та вантажний транспорт підприємства.

Unenizh.org.ua
2023-06-09 14:31:06

Магазин Автозапчастин м.Ніжин