Україна і світ

З’явилося нове відео з затримання Саакашвілі: політика “тримали” за волосся

З’явилося нове відео з затримання Саакашвілі: політика "тримали" за волосся

З ресторану “Сулугуні” 12 лютого політика Міхеїла Саакашвілі виводили, тримаючи за волосся.

Про це свідчить відео, опубліковане “Громадським”.

На відео видно, що Саакашвілі після затримання до авто вели одразу четверо силовиків – до того ж політика притримували за волосся.

Сам ж політик, який зараз перебуває в одному з готелів Варшави, раніше сповіщав уже про застосування сили під час затримання.

Також Саакашвілі додав, що Польща готова були прийняти його, за домовленістю з українською стороною про те, що він погодиться виїхати добровільно. Однак політик заявив про застосування сили проти нього.

Нагадаємо, 12 лютого в обід невідомі в камуфляжі забрали Саакашвілі із київського ресторану “Сулугуні” в невідомому напрямку. Пізніше стало відомо, що це прикордонники і відправили вони Саакашвілі чартерним літаком у Польщу.

Прикордонники заявили, що Саакашвілі перебував в Україні незаконно, тож його відправили в країну, звідки він нелегально прибув.

У чому звинувачують Саакашвілі? У липні 2017 року Порошенко позбавив Саакашвілі українського громадянства. За офіційними даними – через те, що він нібито вказав неправдиву інформацію під час заповнення документів на отримання українського паспорта, за неофіційними – у через конфлікт з Порошенком.

10 вересня 2017 року відбувся так званий “прорив” Саакашвілі через польсько-український кордон, коли лідер “Руху нових сил” за підтримки активістів повернувся в Україну без проходження прикордонного контролю.

Саакашвілі просив Міграційну службу про надання йому статусу біженця. Однак і ДМС, і згодом Окружний адміністративний суд Києва та Київський апеляційний адміністративний суд відмовили йому в цьому.

Джерело Телеканал новини «24»
13.02.2018

Facebook
Close