Україна і світ

З’явилось відео з видовищних військових навчань у Харкові

Унікальні навчання проходять харківські військові. Розвідка та піхота Збройних Cил України відпрацьовує техніку роботи в захоплених містах. Контрактників і резервістів готують українські інструктори, що пройшли курси НАТО. Працюють за міжнародною програмою ORBITAL. Військові не тільки відпрацьовують штурмові дії, а й вчать психологію.

У завданні імітація штурму квартири група військових повинна “зачистити” захоплене приміщення та зберегти життя цивільних, тому всі учасники спецоперації повинні працювати злагоджено, як механізм годинника.

Також провели одне із найскладніших завдань для військових – бій в умовах міста. Українську розвідку та піхоту навчають за стандартами НАТО. Військові відточують навички звільнення полонених із квартири чи цілого будинку, роботу в підвалах, на поверсі або горищі. Сертифіковані інструктори наголошують: саме цих знань не вистачало найбільше.

Тренування наразі відбуваються у 92-ій Окремій механізованій бригаді. На навчання зібрали і контракників, і резервістів.

Від початку курсу ORBITAL, а це вже четвертий день, дізнались дуже багато нового. Робота в команді, підтримка, психологічна витримка. Те, як нас вчать, показує, що ми зробили велетенський і якісний крок вперед,
– розповів резервіст Олег Хомутський.

Триватиме цей етап навчань для військових до кінця місяця.

Джерело Телеканал новини «24»
02.02.2018

Facebook
Close