Україна і світ

З’явилось фото маніяка, який нападав на жінок в Києві

З'явилось фото маніяка, який нападав на жінок в Києві

Від нападу невідомого в Києві постраждали близько 10 жінок. Ввечері 25 січня активісти зібрались, щоб допомогти правоохоронцям по гарячим слідам спіймати злочинця.

Про це повідомив глава громадської організації “Турецьке містечко” Віктор Марченко.

У Солом’янському районі Києва чоловік в спортивних штанах відомого бренду Adidas нападав на дівчат та жінок. За словами потерпілих, чоловіка на зріст 175 см, худорлявої статури, волосся темне або темно-русяве.

Відомо, що серед активістів були потерпілі. Люди на той час мали фото нападника, відтак розпочали пошуки зловмисника. Координація дій відбувалась завдяки мобільного додатка Viber.

Ми розділилися на групи і почали патрулювати містечко. Особливої ​​надії на результат не було, бо інформація була доступна багатьом людям, відповідно, розголос міг зашкодити процесу. Один з активістів мав досвід служби в органах, так ми дізналися місце проживання підозрюваного,
– розповів Віктор Марченко.

До помешкання ймовірного маніяка було викликало поліцію. Дружина після бесіди з активістами, була здивована подіями. Люди звернулись до батьків та сім’ї ймовірного злочинця, щоб той добровільно прийшов до поліції та пояснив або спростував свою причетність до нападів.

За попередньою інформацією, зловмисник з дружиною та дитиною вже покинули місто. Наразі правоохоронці встановлюють його місце знаходження.

Джерело Телеканал новини «24»
26.01.2018

Залишити відповідь

Войти с помощью: 
Facebook
Close