Україна і світ

З’явилась інформація про результати візиту Клімкіна до Нідерландів

З'явилась інформація про результати візиту Клімкіна до Нідерландів

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін під час візиту до Королівства Нідерланди провів зустріч зі своїм колегою Халбе Зейлстра.

Про це повідомляє прес-служба українського зовнішньополітичного відомства.

Зазначається, що сторони домовилися посилити взаємодію в рамках міжнародних організацій з метою протидії російській агресії, зокрема у контексті непостійного членства Нідерландів в РБ ООН у 2018 році.

“Окрему увагу міністри приділили питанню запровадження миротворчої Місії ООН на окупованих територіях на Донбасі. З нідерландської сторони підтверджено незмінність позиції щодо дотримання режиму санкцій проти РФ до повного виконання Росією мінських домовленостей”, – підкреслюють у МЗС України.

Крім того, міністри позитивно оцінили перші результати імплементації Угоди про Асоціацію між Україною та ЄС, “яка створює додаткові можливості для подальшого розвитку торговельно-економічної співпраці між Україною та Нідерландами”, а також обговорили перспективи подальшого розширення взаємодії у аграрному та ІТ секторах, у сфері логістики, управлінні водними ресурсами, управління відходами, енергоефективності.

“Пріоритетним питанням порядку денного залишається судове переслідування винних у збитті літака МН17 в рамках правової системи Нідерландів”, – констатується у повідомленні.

Також у Нідерландах Клімкін зустрівся з віце-прем’єр-міністром і міністром внутрішніх справ та Кайсою Олонгрен.

“Домовлено посилити координацію у питанні протидії російській пропаганді та іншим гібридним викликам, що є особливо актуальним на тлі нещодавніх кібератак на банківську інфраструктуру Нідерландів. Крім того, нідерландська сторона надаватиме сприяння в удосконаленні управлінських процесів в Україні на центральному та місцевому рівнях з використанням найкращих практик та ІТ рішень”, – зауважили у зовнішньополітичному відомстві України.

Джерело Телеканал новини «24»
03.02.2018

Facebook
Close