Місто і регіон

Звітний концерт запального і яскравого ніжинського “Позитивчика”. ФОТО

Навчаючи здібних і обдарованих дітей, викладачі Школи гармонійного розвитку «Позитивчик» прагнуть допомогти вихованцям проявити творчу активність, розвинути свою обдарованість, знайти власний нестандартний шлях розвитку. На щастя, діти нашого міста мають змогу відвідувати школу, в якій працюють чудові викладачі, спеціалісти з різних направлень, тому мистецьке життя нашого міста повниться заходами, в яких творчі колективи демонструють свої надбання і досягнення.

Так 21 березня в міському Будинку культури відбувся восьмий звітний концерт школи гармонійного розвитку «Позитивчик». Були присутні на ньому і такі шановані гості як: міський голова Анатолій Лінник,  секретар міської ради Валерій Салогуб, депутати Чернігівської обласної ради Наталія Копиця та Сергій Охонько, голова Ніжинської райради Олег Бузун.

Звітний концерт — свято мистецтва, головна подія навчального року, шлях до якого лежить через перемоги на конкурсах різних рівнів, через велику працю і наполегливість. Викладачі колективу — талановиті хореографии і тренери, які наполегливо і завзято навчають дітей основам танцю, гімнастики, підвищують культурний рівень своїх вихованців, дають можливість кожній дитині поринути у вирій творчого піднесення. Концертна програма була досить насиченою та різноманітною. Так, гостям урочистого заходу наші зірочки продемонстрували запальні танці та яскраві хореографічні композиції. Постановниками хореографічних номерів стали не тільки керівники колективів, які відрізняються своїм творчим підходом та новаторством, але і самі учні. Глядачам були представлені хореографічні композиції Беллідансу, Бандарі, Залівськіх танців, Raks Shark, хіп-хопу, демікласики, контемпу, естетичної гімнастики. Під час концерту юні артисти продемонстрували свою майстерність, створюючи на сцені атмосферу яскравого свята, краси і творчості.

Глядач, немов, потрапляє у різнобарвний калейдоскоп цікавих хореографічних постановок, запальних ритмів та яскравих колоритних костюмів. Коли музика та рухи гармонійно з’єднуються в єдине ціле, здатне викликати бурхливий океан почуттів, тоді і народжується танець, який не може залишити людину байдужою. На гостей концерту чекали танцювальні композиції на всі смаки, різнобарв’я стилів, яскраві костюми, а головне — дитяча творчість, помножена на їх талант і всі учасники заходу отримали максимум позитивних емоцій, а глядачі насолодились виступами наших зірочок.

Завітав на концерт і друг та соратник Школи гармонійного розвитку «Позитивчик» Віце президент Київського відділення української асоціації виконавців східних танців, мізикант-перкусіоніст Сергій-Алі-Аліферов.

У кінці заходи на сцені зібрались вихованці та викладачі закладу на чолі з художнім керівником школи та Президентом Фітнес Центру «Позитив» Галиною Арвахі. Присутні в залі вітали їх гучним оплесками, а шановані гості теплими словами та букетами квітів.

Адміністрація школи щиро  подякував чарівній ведучій Антоніні Купрій та всій команді Будинку культури за майстерність, музичний супровід, сценічне освітлення та створену святкову атмосферу.

Звітний концерт запального і яскравого ніжинського “Позитивчика”. ФОТО Звітний концерт запального і яскравого ніжинського “Позитивчика”. ФОТО Звітний концерт запального і яскравого ніжинського “Позитивчика”. ФОТО Звітний концерт запального і яскравого ніжинського “Позитивчика”. ФОТО Звітний концерт запального і яскравого ніжинського “Позитивчика”. ФОТО Звітний концерт запального і яскравого ніжинського “Позитивчика”. ФОТО Звітний концерт запального і яскравого ніжинського “Позитивчика”. ФОТО Звітний концерт запального і яскравого ніжинського “Позитивчика”. ФОТО Звітний концерт запального і яскравого ніжинського “Позитивчика”. ФОТО Звітний концерт запального і яскравого ніжинського “Позитивчика”. ФОТО Звітний концерт запального і яскравого ніжинського “Позитивчика”. ФОТО Звітний концерт запального і яскравого ніжинського “Позитивчика”. ФОТО Звітний концерт запального і яскравого ніжинського “Позитивчика”. ФОТО Звітний концерт запального і яскравого ніжинського “Позитивчика”. ФОТО Звітний концерт запального і яскравого ніжинського “Позитивчика”. ФОТО Звітний концерт запального і яскравого ніжинського “Позитивчика”. ФОТО Звітний концерт запального і яскравого ніжинського “Позитивчика”. ФОТО Звітний концерт запального і яскравого ніжинського “Позитивчика”. ФОТО Звітний концерт запального і яскравого ніжинського “Позитивчика”. ФОТО Звітний концерт запального і яскравого ніжинського “Позитивчика”. ФОТО Звітний концерт запального і яскравого ніжинського “Позитивчика”. ФОТО Звітний концерт запального і яскравого ніжинського “Позитивчика”. ФОТО Звітний концерт запального і яскравого ніжинського “Позитивчика”. ФОТО Звітний концерт запального і яскравого ніжинського “Позитивчика”. ФОТО Звітний концерт запального і яскравого ніжинського “Позитивчика”. ФОТО Звітний концерт запального і яскравого ніжинського “Позитивчика”. ФОТО Звітний концерт запального і яскравого ніжинського “Позитивчика”. ФОТО Звітний концерт запального і яскравого ніжинського “Позитивчика”. ФОТО Звітний концерт запального і яскравого ніжинського “Позитивчика”. ФОТО Звітний концерт запального і яскравого ніжинського “Позитивчика”. ФОТО Звітний концерт запального і яскравого ніжинського “Позитивчика”. ФОТО Звітний концерт запального і яскравого ніжинського “Позитивчика”. ФОТО

Марина Волинець

Джерело: Нежатин

Джерело: Уездные новости
22.03.2018