Україна і світ

Звільнення заручників: в Україні заявили про готовність до компромісів

Звільнення заручників: в Україні заявили про готовність до компромісів

Українська сторона у тристоронній контактній групі у Мінську готова до компромісів у питанні звільнення заручників. Українська сторона також очікує на якнайшвидше проведення другої хвилі звільнення.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила прес-секретар представника України у контактній групі Леоніда Кучми – Дарка Оліфер.

Зазначимо, що напередодні питання звільнення заручників у телефонній розмові обговорили президенти України та Росії Петро Порошенко та Володимир Путін.

Очікуємо, що друга хвиля звільнення утримуваних осіб відбудеться якнайшвидше. Українська сторона готова до компромісів задля того, аби люди повернулись додому,
– написала вона.

Речниця Кучми також додала, що Україна закликає Росію долучитися до тристороннього механізму пошуку зниклих безвісти.

“Закликаємо РФ переглянути свою позицію стосовно важливої гуманітарної ініціативи – створення за участі України, РФ, Міжнародного Комітету Червоного Хреста тристороннього механізму пошуку зниклих безвісти, до роботи якого запрошуватимуть представників ОРДЛО. Поки що РФ відмовляється брати участь у цій роботі”, – повідомила Оліфер.

Що таке тристороння контактна група? Тристороння контактна група з мирного врегулювання ситуації на сході України – уповноважена група представників України, ОБСЄ та Росії, яка була сформована як засіб для полегшення дипломатичного вирішення війни на сході України.

Джерело Телеканал новини «24»
14.02.2018

Facebook
Close