Україна і світ

Звільнених з полону бойовиків кинули на підвали або відправили до штрафбату

Звільнених з полону бойовиків кинули на підвали або відправили до штрафбату

Коли Путін каже, що росіяни своїх не кидають, десь у світі ридають тисячі десантників, які віддали за кремлівські ідеї ноги-руки, та залишилися ні з чим у цьому житті.

Таке відношення до своїх однодумців, приспішників та співучасників вважається нормою для російського бидла, вирощеного кисельовими та соловйовими.

Під час переговорів тристоронньої контактної групи представники терористів минулого року багато місяців намагалися протягнути якісь безглузді списки із злочинцями, щоб обміняти їх на українців-заручників. При цьому керівникам бойовиків взагалі однаково, кого випустять з-за ґратів, аби навантажити українську сторону всілякою єрессю та затягнути сам процес обміну.

Їм не вигідно передавати Києву заручників, оскільки, з однієї сторони, чим меншою буде кількість незаконно викрадених, тим слабкіша позиція РФ на переговорах. У той самий час терористи мають змогу закинути на підвал будь-яку кількість мешканців окупованих територій, як тільки їм заманеться.

Але ж то нюанси. Майже одразу після обміну перед новим роком керівництво бойовиків показово відвезло звільнених злочинців до лікарень, хоча стан їх здоров’я був цілком задовільним.

Втім, це була лише показова акція. Прямо з палат ФСБшники забирали всіх по одному. Деяких затримували, інших – ввічливо запрошували на бесіду. Максима Гармаша, наприклад, закатували до півсмерті та утримують за “підозрою у співпраці з СБУ”.

У “ЛНР” такі випадки теж є. Романа Кунченка, наприклад, взагалі видали українським військовим. Словом, звільнені терористам не потрібні, але пропагандисти провели настільки серйозну роботу з їх героїзації, що саджати усіх у тюрми не було сенсу.

Як вирішити проблему, бойовики придумали наприкінці січня. “Заручників” “СБУ” відправили на службу до військової частини № 08888, більш відомої під назвою загін із проведення спеціальних рятувальних робіт особливого ризику “Легіон”. Колись то був резервний батальйон ватажка терористів Захарченка, який мовби займався розвідкою, а насправді ходив до тилу до бійців ЗСУ. Наразі ж, де-юре, загін підпорядковується “МНС” “ДНР” та фактично є справжнім штрафбатом. Туди переводять наркоманів, дезертирів та інших діячів. Основною “роботою” бойовиків є перебування на передовій для розмінування місцевості та створення коридорів мінними полями для нападів ДРГ на українських захисників.

Тільки-но звільнені колаборанти на передову їхати не хочуть, але за невиконання “обов’язків” їм погрожують кількома роками тюрми.

Мешкають терористи “Легіону” у гуртожитку медичного університету на вулиці Калузькій, 6-А. Бухають, наркоманять та ґвалтують дівчат-студенток, які мали недостатньо мізків, аби не жити в одному місці із озброєними головорізами.

Джерело Телеканал новини «24»
02.02.2018

Facebook
Close