Мебельный салон г.Нежин Черниговская область перейти в магазин
Україна і світ

ЗСУ взяли під свій контроль смт на Донбасі

Військові взяли під свій контроль смт Південне, яке розташоване в околицях Горлівки (Донецької області).

ЗСУ взяли під свій контроль смт на Донбасі

Про це повідомляє штаб ООС.

У перших числах квітня противник активізувався у населеному пункті Південне (Чигирі). Зокрема, сепаратисти з періодичністю два рази на тиждень прибували в Південне “з метою перевірки місцевого населення на лояльність до української влади і демонстраційного показу своєї присутності в ньому”.

У відповідь на це штабу 24-ї ОМБр їм. короля Данила зі складу об’єднаних сил (у зоні відповідальності якого знаходиться н. п. Південне) на основі пропозицій начальника розвідки бригади і задуму командира батальйону розробив план по взяттю під свій контроль зазначеного населеного пункту.

– О 02.00 8 травня 2018 особовий склад розвідувальних підрозділів бригади приступив до виконання даного плану. Станом на 06.00 8 травня 2018 підрозділи бригади вийшли на східні окраїни н. п. Південне. Під час виконання I етапу (взяття н. п. Південне під свій контроль) втрат особового складу бригада не зазнала. Втрати противника становили: безповоротна – 1, санітарна – 1, – йдеться в повідомленні.

Противник, починаючи з 8 травня, періодично обстрілює підрозділи 24-ї бригади, які знаходяться на вогневих позиціях, намагаючись витіснити їх з н. п. Південне.

Як повідомлялося, СБУ передала до Міжнародного суду ООН матеріали щодо причетності військових РФ до обстрілу Маріуполя у 2015 році.

Джерело ФАКТИ. ICTV
17.05.2018
ПОДІЛИТИСЬ