Україна і світ

“Зробимо Америку пристрасною знову”: ЗМІ припустили, чому Меланія Трамп не поїхала на форум у Давос

"Зробимо Америку пристрасною знову": ЗМІ припустили, чому Меланія Трамп не поїхала на форум у Давос

Дружина президента США Меланія Трамп відмовилася їхати на Всесвітній економічний форум у Давос разом зі своїм чоловіком. Це може бути пов’язано із плітками про можливий роман Дональда Трампа із порноактрисою Стормі Деніелс.

Про це пише Die Welt із посиланням на інформацію у пресі.

Істинні причини відмови Меланії Трамп від поїздки у Давос залишаються невідомими. Тим часом в офісі дружини глави Білого дому заявили про “тимчасові організаційні труднощі”. Однак автор статті Клеменс Вергін вказує на “дивний збіг” щодо скасування запланованої поїздки і появою повідомлень в авторитетних ЗМІ про “інтрижку” між Трампом і Деніелс.

Припускується, що ці стосунки виникли у 2006 році, після того, як Меланія народила сина Беррона, зазначає журналіст. У листопаді 2016 року порноактриса підкинула історію про “роман із президентом США” кільком ЗМІ, але незадовго перед виборами її спростувала. Як повідомила газета The Wall Street Journal, адвокат Трампа заплатив Деніелс 130 тис. доларів за мовчання. Тим часом журнал In Touch опублікував інтерв’ю 2011 року, в якому жінка докладно розповідає про стосунки з главою Білого дому. Втім, у листі від 10 січня вона заперечила свої слова.

Протягом багатьох років Деніелс розповідала про стосунки із Трампом занадто багатьом, щоб спростування з її боку і з боку Трампа здавалися переконливими. Тим більше, що порноактриса зараз їздить по країні зі стрипшоу під назвою “Зробимо Америку пристрасною знову”, що іронічно натякає на гасло Трампа “Зробимо Америку великою знову”,
– зауважує Вергін.

Джерело Телеканал новини «24»
26.01.2018

Залишити відповідь

Войти с помощью: 
Facebook
Close