Україна і світ

Зробили як дітей – експерт про знищення російських найманців “Вагнера” в Сирії

Зробили як дітей – експерт про знищення російських найманців "Вагнера" в Сирії

Російські ЗМІ замовчували факт масового вбивства російських солдат, що воювали у лавах з приватної військової компанії “Вагнер” в Сирії.

Це зауважив відомий російський авіаційний експерт Вадим Лукашевич.

Нагадаємо, 8 лютого ЗМІ повідомили про авіаудар коаліції в Сирії, жертвами якого стали близько 200 бійців армії союзників президента Сирії Башара Асада. Джерела CBS в Пентагоні повідомили, що в Сирії були вбиті російські найманці групи “Вагнер”.

“Наші офіційні ЗМІ люблять розповідати патріотичну нісенітницю про те, як “команда американського есмінця наклала в підгузники від одного виду Су-24 “, або як “американський патрульний “Оріон” злякався нашого Су-27″, як “льотчик американського винищувача в паніці втік від нашого Су-27″ тощо. Але в реальності все навпаки – ось як американці два дні тому знищили в Сирії, за різними оцінками, від 215 до 644 російських найманців. Зробили їх як дітей, навіть не вступаючи в зіткнення і не втративши жодної своєї людини або одиницю техніки”, – написав експерт.

Що таке ПВК “Вагнер”? Це російська нелегальна приватна військова структура. Її військові брали участь у бойових діях на Донбасі і в Сирії на боці Росії. При цьому бійці компанії неодноразово отримували державні нагороди.

Джерело Телеканал новини «24»
12.02.2018

Facebook
Close