Україна і світ

“Зрада під підписом Порошенка”: під СБУ активісти Нацкорпусу вимагають звільнити Семочка – фото

Відсторонити з посади заступника голови Служби зовнішньої розвідки Сергія Семочка – з такою вимогою активісти Нацкорупусу прийшли 8 жовтня під будівлю СБУ.

Про це розповів кореспондент 24 каналу у прямому ефірі.

24 канал напередодні повідомляв, що чиновник СБУ володіє елітною нерухомістю в передмісті Києва. За приблизними оцінками, коштує вона щонайменше 8 мільйонів доларів і придбав її чиновник саме під час війни на Донбасі. 

"Зрада під підписом Порошенка": під СБУ активісти Нацкорпусу вимагають звільнити Семочка – фото


Сергій Семочко

До стін Служби безпеки прийшли представники Національного корпусу. Вони принесли депутатське звернення, яке розробив лідер Нацкорпусу Андрій Білецький та депутат з БПП Олег Петренко.

У ньому мітингувальники простять СБУ розібратися, звідки пан Семочко має більше десяти родичів з Російської Федерації, зокрема, звідти його дружина та батько. Зазначимо, що ці люди не просто мають російські паспорти, а й систематично їздять до окупованого Криму.

До мітингувальників вийшов представник СБУ, який прийняв це звернення та пообіцяв протягом 10 днів його розглянути.

"Зрада під підписом Порошенка": під СБУ активісти Нацкорпусу вимагають звільнити Семочка – фото
Мітинг під СБУ за звільнення Семочка

Варто додати, що у Сергія Семочка як у заступника Служби зовнішньої розвідки є доступ до державної таємниці, тому наразі невідомо, яку інформацію мають у Росії з цього приводу.

Хто такий Сергій Семочко?Працівник СБУ, перший заступник голови Служби зовнішньої розвідки, що був призначений президентом України Петром Порошенком. Нещодавно він потрапив у гучний скандал: журналісти виявили в нього величезні статки, зокрема елітний Land Cruiser, гелікоптер та три будинки під Києвом на 8 мільйонів доларів.

Джерело Телеканал новини «24»
08.10.2018
ПОДІЛИТИСЬ НОВИНОЮ: