Місто і регіон

Зняту у Ніжині комедію скоро покажуть на великих екранах | Ніжин

Як повідомлялось раніше, на Чернігівщині, зокрема і в Ніжині, знімали житейську комедію «Припутні». В український прокат вона має вийти 28 вересня.

«Припутні» розповідає про долі трьох жінок – бабусі, доньки та онуки – чиї долі міцно переплетені, а життя складне й самотнє. Звичайна поїздка на гостини до бабусі в маленьке, майже забуте й покинуте мешканцями село несподівано стає для них доленосною.

Режисер фільму Аркадій Непиталюк пояснює, що припутень – це птах із роду голубів. Режисер порівнює персонажів свого фільму з цими дикими птахами, оскільки, як і припутні, вони ніде не можуть прижитися, і, перебуваючи на півдорозі від села до міста, не можуть відшукати свого місця.

Як зазначив Голова Держкіно Пилип Іллєнко: «Створення цього фільму – це відповідь тим, хто чекає цікавого нестандартного українського кіно і вірить у те, що українське кіно може мати авторський почерк, залишаючись при цьому цікавим для глядача».

 

Чeline 
Джерело

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close

Adblock виявлено

Будь ласка, розгляньте підтримку нас, вимкнувши блокування реклами, адже за рахунок реклами ми підтримуємо наш сайт. Дякуємо!