Україна і світ

Знахабнілі українські феодали, або чорна ікра та “золотий злиток” кожного українця

“Княгиня загубилася в часі” – так прокоментували користувачі соціальних мереж святкування дня народження харківської чиновниці Тетяни Цибульник. Вона очолює одну з районних адміністрацій міста і нещодавно просто на робочому місці гучно відгуляла свій день народження. Ось подивіться на фото, які спочатку виставили, а потім видалили її підлеглі.

Для святкування в будинку райадміністрації спеціально облаштували сцену, на якій для голови району провели персональний концерт з дитячих колективів. Також для чиновниці виготовили ексклюзивний торт. А ще вдячні посполиті подарували цій районній начальниці її великий портрет.

Словом, свято вдалося на славу, і проведене було в кращих традиціях чи то панів-поміщиків, чи то горкомів КПРС епохи застою. При чому, сама Цибульник – ну типовий представник нинішнього українського керівного класу. Багато років на державній службі, в часи Януковича очолювала місцевий осередок “Партії регіонів”, а після Майдану переметнулася в партію “Відродження”, що складається з колишніх регіоналів.

Попри невелику офіційну зарплатню володіє з родиною двома будинками, двома джипами і земельними ділянками, при тому, що її чоловік останні кілька років не декларує жодної копійки доходів. І це при тому, що до Цибульник в райадміністрацію вже кілька разів приходили з обшуками правоохоронці з підозрами на вимагання хабарів.

Втім, напевне, не в останню чергу завдяки заступництву харківського мера Кернеса Тетяна Цибульник досі на посаді, і досі живе вдома, а не в слідчому ізоляторі.

При чому, сама іменинниця ніяк не могла зрозуміти, що так обурило громадськість в її маленькому родинному святі. Вона осипала в соцмережах всіх критиків прокльонами і порадила не заздрити успішним людям. Мовляв, спочатку добийтеся, а потім критикуйте.

Знахабнілі українські феодали, або чорна ікра та "золотий злиток" кожного українця

Так само не може зрозуміти і причини суспільного обурення Юрій Луценко після того, як журналісти “Радіо Свобода” з’ясували, що генпрокурор з родиною на Новорічні свята з шиком відпочив на Сейшельских островах.

Луценко обурено заявив, що витратив на поїздку не 50, як було повідомлено, а лише 20 тисяч доларів, і таку відпустку може собі дозволити в Україні будь-який представник середнього класу. Ну, якщо під середнім класом Луценко має на увазі своїх друзів політиків, суддів та прокурорів, то тут з ним не посперечаєшся.

За нинішньої влади, як і за попередньої – ось це і є наш стабільний середній клас, який міцно зберігає позиції біля годівниць, щоб там не сталося в країні. І цей клас навіть не думає соромитись свого зовсім нескромного способу життя і феодальних звичок.

Бо цей наш керівничий середній клас спостерігаючи за реальністю крізь вікна мерседесів та маєтків, щиро вважає, що за їхнього панування в країні відбувся нечуваний розквіт і процвітання. І тому ці кращі люди міста справді заслужили з шиком пожити.

Наприклад, колишній народний депутат, а сьогодні провладний політичний експерт Тарас Чорновіл заявив, що народ, виявляється зовсім не бідує, бо ледь не кожен українець тепер може дозволити собі чорну ікру.

А перед цим, нагадаю, головний аудитор України Гаврилова заявила, що в кожного українця є золоті зливки. Ох, боюсь, ці заяви нашої еліти про те, що рядові українці їдять чорну ікру з золотих мисок на острівних курортах, все це робиться не тільки заради того, щоб чиновники виправдали свій підозріло розкішний спосіб життя.

Знахабнілі українські феодали, або чорна ікра та "золотий злиток" кожного українця

Є відчуття, що суспільству це втокмачують заради того, щоб обкласти громадян ще й додатковими поборами. Мовляв, дивись як народ жирує, треба ще йому якісь платежі підвищити.

І ось, як раз днями національна комісія оголосила про введення так званих РАБ-тарифів на електроенергію, що в перекладі означає невдовзі нове підвищення цін на електрику.

Джерело Телеканал новини «24»
05.02.2018

Facebook
Close