Україна і світ

Зміщення Єгора Соболєва – це руйнація антикорупційної системи країни, – фракція “Самопоміч”

Зміщення Єгора Соболєва – це руйнація антикорупційної системи країни, – фракція "Самопоміч"

Комітет Верховної Ради із питань запобігання та протидії корупції під керівництвом Єгора Соболєва протягом минулих двох років був дизайнером і впроваджувачем безпрецедентної антикорупційної реформи в Україні.

Сьогодні ж відбувалася руйнація цієї державної інституції.

Понад дві третини українського парламенту – представники олігархату, який більш ніж на дві третини залежить від віковічного ворога – імперської Росії. І сьогодні коаліція олігархів, де в одному “угарі” зійшлися БПП, “Народний Фронт” та Опозиційний блок, руйнує баланси сил в парламенті, які сама створила. Руйнує антикорупційні органи на замовлення деспотії і тиранії.

Вони перестрашилися інструменту боротьби із корупцією – комітету, інструменту боротьби із корупцією – НАБУ і не хочуть створювати заключного інструменту – антикорупційного суду.

Єгор Соболєв був не просто керівником Антикорупційного комітету парламенту. Він був символом того, що антикорупція таки буде в українському суспільстві. Його відсторонення – це реванш, який призведе до руйнації української державності як такої, бо корупція є найбільшим внутрішнім ворогом і альянсом зовнішнього ворога України.

Джерело Телеканал новини «24»
07.12.2017

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Facebook