Новини Чернігова

«ЗМІ все перекрутили». Атрошенко перекладає відповідальність за дискримінаційне висловлювання про трьох дітей

«ЗМІ все перекрутили». Атрошенко перекладає відповідальність за дискримінаційне висловлювання про трьох дітей

16 листопада пройшло оголошення переможців щорічної антипремії «Дискримінатор року – 2017».

Одним із номінантів на антипремію став чернігівський міський голова Владислав Атрошенко, який пропонує ввести в Україні демографічні політику та пропаганду, згідно з якими українці повинні мати мінімум трьох дітей, а інакше вважатимуться «хворими або неукраїнцями».

Чернігівський мер отримав перемогу в номінації «Язик мій – ворог мій» – за найбільш дискримінаційне висловлювання.

Оголошуючи «переможця» в номінації, співкоординатор Коаліції з протидії дискримінації в Україні Ірина Федорович зазначила, що кандидатура Атрошенка була подана в кількох заявках абсолютно різних людей.

Вона також розповіла, що ще на етапі номінування мер Чернігова зв’язався з організаторами конкурсу. Він сказав, що отримав запрошення, але на церемонію не приїде і просити вибачення теж не буде. За його словами, ЗМІ все перекрутили, а він просто дуже переживає за демографічну ситуацію в Україні.

«Проблема в тому, що в нас ані політики, ані державні службовці не розуміють відповідальності за свої слова. Вони вважають, що можуть сказати все, що завгодно. Образити кого завгодно, але їм за це нічого не буде», – зазначила Ірина Федорович.

Але вона наголосила, що «свобода слова не може ображати інших людей, не може використовуватись для дискримінації і для того, щоб просувати ненависть».

20.11.2017
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Facebook