Україна і світ

Злочинна організація на чолі з екс-директором “Укрспирту” готувала терористичні атаки на держустанови, − Аваков

Злочинна організація на чолі з екс-директором "Укрспирту" готувала терористичні атаки на держустанови, − Аваков

Мова йде про велику групу зловмисників, що скоїла кілька замовних вбивств і замахів на вбивств у місті Києві.

Як повідомили у Генеральній прокуратурі України, злочинна організація разом із колишнім генеральним директором державного підприємства “Укрспирт” Михайлом Лабутіним готували замахи на життя глави МВС Арсена Авакова.

Сьогодні під час брифінгу у Хмельницькому міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков повідомив, що зловмисники планували і терористичні атаки на держустанови.

Група бойовиків готувала терористичні атаки на державні установи, в тому числі й усунення ряду державних функціонерів, міністра та інших посадових осіб, − зазначив посадовець.

Нагадаємо, 19 грудня 2017 року одночасно було проведено понад 60 обшуків в різних регіонах України і затримано шість активних учасників злочинної організації. Серед них − колишній директор ДП “Укрспирт”, який затриманий на території Румунії. Затриманих звинувачують в умисному вбивстві радника директора ДП “Укрспирт”; замаху на умисне вбивство заступника керівника ДП “Укрспирт”; замаху на умисне вбивство президента однієї із спортивних федерацій, з використанням протипіхотної міни, а також у замаху на умисне вбивство приватного підприємця, з використанням саморобного вибухового пристрою.

Арсен Аваков: Злочинна організація на чолі з екс-директором «Укрспирту» готувала терористичні атаки на держустанови Мов…

Опубліковано
МВС України
26 січня 2018 р.

Джерело Телеканал новини «24»
26.01.2018

Залишити відповідь

Войти с помощью: 
Facebook
Close