Україна і світ

Зірка серіалу “Друзі” розповіла, чому не буде продовження легендарного серіалу

Зірка серіалу "Друзі" розповіла, чому не буде продовження легендарного серіалу

12 січня на YouTube опублікували трейлер продовження культового серіалу “Друзі” у вигляді повнометражного фільму. Попри те, що всі знали, що трейлер – несправжній, чутки про продовження серіалу почали ширитися в мережі.

Виконавиця ролі Фібі – Ліза Кудроу – також переглянула фейковий трейлер продовження серіалу “Друзі”. До слова, трейлер виглядає дуже правдоподібно, хоч і змонтований з шматочків різних фільмів і серіалів. Але після свого візиту на шоу Conan Ліза Кудроу розвіяла надії фанатів на продовження.

Актриса заявила, що відродження “Друзів” ніколи не спрацює з однієї лише причини.

Серіал був про двадцятирічних та тридцятирічних молодих людей, а не сорока- або п’ятдесятирічних. Якщо через стільки часу у них залишилися ті ж проблеми, то це дуже сумно,
– пояснює Кудроу.

Зірка серіалу "Друзі" розповіла, чому не буде продовження легендарного серіалу

І частка правди в цьому все-таки є: в офіційному прес-релізі серіалу “Друзі” говорилося, що він про секс, кохання, стосунки, кар’єру, час в житті кожного, коли все можливо. І про дружбу, оскільки, коли ти один у великому місті, твої друзі стають твоєю сім’єю.

Зірка серіалу "Друзі" розповіла, чому не буде продовження легендарного серіалу

А при перезапуску шоу концепцію доведеться повністю змінити і тоді це вже буде зовсім інший серіал. Але ми точно знаємо, що неважливо, скільки разів творці шоу і акторський склад “Друзів” будуть заперечувати можливе продовження проекту, – фанати будуть на нього сподіватися до кінця своїх днів і продовжувати дивитися серіал, який, здається, ніколи не втратить своєї актуальності.

Джерело Телеканал новини «24»
27.01.2018

Залишити відповідь

Войти с помощью: 
Facebook
Close