Україна і світ

Зірка “Гри престолів” Емілія Кларк дала відверте інтерв’ю про зйомки серіалу

Зірка "Гри престолів" Емілія Кларк дала відверте інтерв'ю про зйомки серіалу

Популярна голлівудська акторка Емілія Кларк, яка зіграла роль Дейєнеріс Таргарієн в серіалі “Гра престолів”, розповіла про зйомки саги та оплату праці.

Всі тонкощі кінороботи акторка відкрила в інтерв’ю The Variety.

За час зйомок “Гри престолів” зірки серіалу давали сотні коментарів стосовно саги. Емілія Кларк не стала винятком та неодноразово розповідала про захопливий досвід у роботі над багатосерійною кінострічкою. Однак в нещодавньому інтерв’ю знаменитість відкрила деталі співпраці з відомими продюсерами. 

Зокрема, Емілія Кларк зізналась, що в їхньому колективі немає дискримінації за статевою ознакою. Відтак всі актори отримують однакові гонорари за виконану роботу. 

За зйомки в “Грі престолів” я отримую ті ж гонорари, що і мої колеги чоловіки. Це була моя перша робота, і мені пощастило не зіткнутися з дискримінацією за статевою ознакою. Здається, з самого початку потрібно бути підготовленою і відразу уточнювати це питання. Потрібно боротися сильніше за такі речі,
– зазначила Емілія Кларк. 

Емілія Клар додала, що її героїня – Дейєнеріс Таргарієн – настільки їй імпонує, що акторка навіть відчуває порожнечу без зйомок в сазі. Окрім цього, зірка розповіла і про довгоочікуваний сезон “Гри престолів”, до якого прикута увага десятків тисяч людей.

“Перевтілення в Дейєнеріс – це найбільший подарунок, який я отримала як акторка. Вона стала також великою частинкою мене, що я трішки стривожена закінченням серіалу. Наразі продюсери ведуть зйомки окремих епізодів. Ми самі (актори – ред.) не розуміємо, чим все закінчиться”, – розповіла Емілія Кларк. 

Нагадаємо, що восьмий сезон “Гри престолів”, який є фінальним у кіносазі, повинен вийти у 2019 році. Він буде складатись з 6 серій. Повідомлялось, що існує декілька фіналів 8 сезону, однак зірки спростували ці чутки. 

Джерело Телеканал новини «24»
18.05.2018
ПОДІЛИТИСЬ

Facebook