Україна і світ

Журналістка пояснила, як NewsOne виграє через його блокування

Журналістка пояснила, як NewsOne виграє через його блокування

Відома журналістка Олеся Бацман переконує, що ситуація з блокуванням NewsOne піде лише на користь каналу, а чинна українська влада лише від цього програє.

Надвечір 3 грудня у Києві невідомі активісти мішками заблокували територію каналу NewsOne.

Згодом стало відомо, що протестувальниками є члени партії “Братство”. За словами активістів, вони мають намір залишатися тут до тих пір, поки власник каналу колишній “регіонал” Євген Мураєв не попросить вибачення перед героями Небесної сотні, натомість лідер “Руху нових сил” Міхеїл Саакашвілі переконує, що наказ блокувати канал дав президент Порошенко.

На переконання журналістки Олесі Бацман, така ситуація лише підвищить рейтинги мовника, передає NewsOne.

“Думаю, що дуже багато хто спостерігає за тим, що відбувається навколо каналу. Треба сказати спасибі Корчинському. Це сильно підвищує рейтинги тих ЗМІ, які блокують, на які тиснуть”, – підкреслила вона.

За її словами, такий “перформанс” тільки піде каналу на користь.

“У правовій державі таке відбуватися просто не може. Якщо у когось є якісь претензії , звертайтеся до суду. Суд повинен виносити вирок і вирішувати все в правовому полі. Діяти так, як зараз – це абсолютний нонсенс”, – зауважила Бацман.

Водночас вона додала, що інформаційно влада дуже сильно програє щодо багатьох подій в країні.

Нагадаємо, за словами журналістів NewsOne з посиланням на правоохоронця, поліція жодним чином не реагує на блокування, оскільки активісти не роблять нічого протизаконного.

Джерело Телеканал новини «24»
04.12.2017

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Facebook