Україна і світ

Журналісти вийшли на пікет під стіни Львівської облради

“Геть профанів з українських екранів” – під таким гаслом працівники суспільного, а донедавна державного, львівського телебачення та радіо влаштували акцію протесту під стінами обласної адміністрації.

Активісти твердять: реформа мовлення обернулася банальним скорочення працівників та ефірного часу. Але найбільше їх дратують столичні вказівки щодо наповнення львівського ефіру.

Тож протестувальники вимагають змінити методи реформи та прозорих конкурсів. Зате журналістам, які потрапили під скорочення, дадуть привілеї на виготовлення програм – обіцяє керівництво Суспільного мовлення.

Ми не можемо зрозуміти, чому двісті сорок працівників були поодинці викликані, дані папери, де нам пропонують на конкурсних засадах роботу менеджера в київських, чернівецьких, ужгородських, інших телекомпаніях,
– зазначила учасниця акції Світлана Максименко.

За інформацією заступниці голови первинної профспілкової журналістської організації ТРК “Львів” Людмила Майор, працівники отримали попередження про майбутнє звільнення з 2 квітня 2018 року.

“Ті люди, які будуть звільнені, отримають першочергове право на виготовлення програм. Тобто навіть та людина, яка раніше була в штаті, вона може далі продовжувати робити свою програму, але тепер на основі цивільно-правової угоди”, – прокоментував член правління НСТУ Роман Вінтонів.

Нагадаємо, у Польщі на пікет вийшли жінки, вони прийшли до Сейму. Жінки виступають проти посилення закону про аборти.

Джерело Телеканал новини «24»
30.01.2018

Facebook
Close