Україна і світ

Журналісти прокоментували гострі звинувачення відомого бізнесмена щодо перевірки його бізнесу

Журналісти прокоментували гострі звинувачення відомого бізнесмена щодо перевірки його бізнесу

Бізнесмен Віталій Кропачов звинуватив програму “Наші гроші з Денисом Бігусом” в обшуках, які Національне антикорупційне бюро провело в офісах та будинку бізнесмена.

Звинувачення і обіцянка судитись містяться у заяві від імені компанії Кропачова “Укрдонінвест”, яку опублікували низка видань.

“Представники спецслужб, порушуючи законодавство і розкриваючи таємницю слідства, злили журналісту інформацію про ІР-адресу компанії “Тріалтрейд”, яка брала участь в тендері системи ProZorro. Оскільки дані ІР-адреси пов’язані зі столичним бізнес-центром за адресою вулиця Богдана Хмельницького, 26, журналісти програми “Наші гроші” заявили, що теперішній власник бізнес-центру Віталій Кропачов… є власником даної компанії. В результаті, базуючись на інформації журналістів, у всьому бізнес-центрі та за домашніми адресами Кропачова детективи НАБУ провели обшуки”, – заявили в “Укрдонінвесті”.

Компанія переконана, що журналісти поширили недостовірну інформацію щодо “Тріалтрейд” та її зв’язок із бізнесменом, вимагають спростування.

Натомість автор і ведучий програми Денис Бігус зазначив: “Фальстарт, Віталій Валерійович”. Програма “Наші гроші”, яка вийшла в ефір 15 січня не містила жодної згадки про компанію “Тріалтрейд” взагалі, і, логічно, про її зв’язок із офісом Віталія Кропачова.

Програма була присвячена іншій оборудці, а саме вугільним пластам, кількох держшахт. У 2012 році ці пласти отримало оточення Віктора Януковича. Після Революції замість повернення у держвласність потрапили до компаній, які шахтарі пов’язують із Віталієм Кропачовим. “Тріалтрейду”, до речі, серед них знов таки немає.

У зв’язку з цим колектив програми з нетерпінням очікує, коли отримає будь-яку офіційну інформацію щодо позову (станом на момент публікації вона відсутня, існує лише публікація у ЗМІ).

Після виходу сюжету, слідчі дійсно обшукали офіс Кропачова, але в рамках іншої кримінальної справи: НАБУ підозрює посадовців ДП “Селидіввугілля” у зловживаннях при закупівлях у компаній, які пов’язує із Кропачовим.

З одного боку завжди приємно чути, що наше розслідування активізувало увагу НАБУ до когось з наших героїв. Особливо, коли він сам про це говорить. Однак у даному випадку складається враження, що пан Кропачов просто намагається дискредитувати дії НАБУ, приписавши їм якісь витоки інформації, хоча у нас взагалі була інша тема,
– повідомив ведучий програми.

“Водночас хочу висловити подяку пану Кропачову: надана ним у цій заяві та кількох інтерв’ю змістовна інформація (в тому числі, і стосовно IP-адрес) нас надзвичайно зацікавила. Ми дослідили цю тему і вже в найближчому ефірі компанія “Тріалтрейд” дійсно з’явиться”, – підсумував Бігус.

Джерело Телеканал новини «24»
01.02.2018

Facebook
Close