Україна і світ

Журналісти подзвонили до підозрюваного в отруєнні Скрипалів і потрапили в Міноборони РФ

Журналісти подзвонили до підозрюваного в отруєнні Скрипалів і потрапили в Міноборони РФ

Журналіст московського бюро ABC News Патрік Рівеллі і московський кореспондент The Independent Олівер Керрол зателефонували за номером телефону, вказаним на довідці Федеральної міграційної служби, виданій Олександру Петрову, якого підозрюють в отруєнні Сергія та Юлії Скрипалів. Журналістам відповіли, що вони додзвонилися в Міноборони Росії.

Про це журналісти сповістили у Twitter.

“Чоловік, який відповів мені о третій годині ночі, підтвердив, що я подзвонив у міністерство”, – написав Рівеллі.

У свою чергу Керрол розповів, що спершу поставив запитання, чи зателефонував він в Міноборони, і після ствердної відповіді запитав, чи є Петров співробітником відомства. Після цього співрозмовник журналіста повісив слухавку.

Новина доповнюється…

Напередодні стало відомо про номер телефону, який може належати Міноборони Росії. Про це повідомляла “Нова газета” після публікації розслідування Bellingcat і The Insider. У розслідуванні мовилося, що на файлі з паспортними даними Петрова є штампи “відомостей не давати” і “с.с.” (“цілком таємно”). При цьому в ФМС немає жодної інформації про документи Петрова, видані до 2009 року, коли він отримав паспорт. Зазвичай така інформація зберігається в архівах.

За інформацією ресурсу “Новая газета”, номер телефону на документах Петрова відноситься до автоматичної телефонної станції в Хорошевському районі Москви. У цьому ж районі розташована штаб-квартира ГРУ Міноборони Росії. Колишній співробітник спецслужб розповів, що цей номер телефону може належати відділу кадрів, де служить Петров.

Джерело Телеканал новини «24»
15.09.2018
ПОДІЛИТИСЬ НОВИНОЮ: