Україна і світ

Журналіст вказав на тривожний сигнал щодо інтеграції Донбасу

Журналіст вказав на тривожний сигнал щодо інтеграції Донбасу

Сьогодні Донбас все більше дистанціюється. Крім того, усі економічні зв’язки там є зав’язаними з Росією, тобто створюється такий собі український варіант Придністров’я. Відтак, з кожним днем залишається все менше і менше речей, які пов’язують цю територію з Україною.

Таку думку висловив відомий український журналіст Денис Казанський, передає “Апостроф”.

“Це наша територія, там живуть наші громадяни, тому не можна про це не говорити. Але я не вірю, що найближчим часом щось зміниться. Немає жодних ознак того, що ці території повертаються в Україну”, – підкреслив він.

Натомість, на його переконання, є ознаки зворотного процесу.

“Вони відрізають мобільний зв’язок, будують власні водопроводи, лінії електропередач з Росії. Йде підготовка до того, щоб ці території не повернулися назад в Україну – це розведення за прикладом Придністров’я, на 20-30 років або назавжди, поки ми не знаємо цього”, – підкреслює журналіст.

Водночас він додає, що стає все менше і менше речей, які пов’язують ОРДЛО та іншу частину України.

“Мені не хочеться пред’являти якісь ура-патріотичні гасла, і, судячи з того, що я бачу, відбувається віддалення цих територій, дрейф в іншу сторону, не в бік України”, – зауважив Казанський.

За його словами, підприємства Донбасу наразі є зав’язаними на російські економічні ланцюжки: це контролюється Курченком,” Зовнішторгсервісом “, який все віджав і далі просто заробляє на тому, що залишилося, хоч це і не дуже рентабельно.

“Оскільки зв’язки з українською стороною зруйновано, ця територія дезінтегрується, залишається все менше і менше речей, які пов’язують її з Україною”, – констатував представник ЗМІ.

Джерело Телеканал новини «24»
10.02.2018

Facebook
Close