Україна і світ

Журналіст-розслідувач Олексій Станчевський: Нардеп Сергій Рибалка вчинив ще один злочин

Журналіст-розслідувач Олексій Станчевський: Нардеп Сергій Рибалка вчинив ще один злочин

Громадський активіст, журналіст-розслідувач Олексій Станчевський звернувся до Генеральної прокуратури, аби вона відреагувалана поширення у стінах Верховної Ради брехливої та маніпулятивної листівки, спрямованої на дискредитацію співвласників торговельної мережі АТБ.

За поширенням компрометуючої дезінформації щодо АТБ стоїть народний депутат від Радикальної партії Сергій Рибалка, впевнений журналіст.

“16 січня 2018-го року у сесійній залі Верховної Ради, серед народних депутатів розповсюджувалася чергова агітаційна брудна пропагандистська листівка, яка працює за тими самими темниками, що і рік назад. Тобто для народного депутата Сергія Рибалки абсолютно нічого не змінилося. І ця листівка тільки підтверджує його зв’язок з цією брудною агітаційною компанією та демонструє цинічну поведінку депутата”, – заявив Олексій Станчевський у прямому ефірі телеканалу “NewsOne”.

Станчевський нагадав глядачам телеканалу “NewsOne”, що Генеральна прокуратура вже понад рік розслідує факти організації та фінансування Сергієм Рибалкою масштабної PR-кампанії проти торговельної мережі АТБ, кінцевою метою якої є рейдерське захоплення підприємства.

“Вже рік триває розслідування злочинної діяльності угрупування під керівництвом народного депутата Сергія Рибалки, метою якої було заволодіння соціально-відповідальним бізнесом – торговельною мережею АТБ. З цією метою була створена група експертів, народних депутатів, які і в сесійній залі, і в засобах масової інформації працювали за розробленими помічниками Рибалки темниками”, – розповів Станчевський в прямому ефірі.

Автор кількох резонансних розслідувань фактів таємної діяльності Сергія Рибалки додав, що авторська група журналістів-розслідувачів ретельно відстежує чергову хвилю проплаченого нардепом-радикалом чорного PR та готує до публікації в ЗМІ новий викривальний фільм.

“Ми будемо слідкувати за ситуацією, збирати матеріально-доказову базу, якщо така буде, нові обставини. Звичайно, справа має розслідуватися та передаватися до суду. Сергій Рибалка має понести покарання за свою злочинну діяльність”, – підсумував ситуацію в ефірі “NewsOne” Олексій Станчевський.

Джерело Телеканал новини «24»
05.02.2018

Facebook
Close