Україна і світ

Журналіст розповів, як поляки ставляться до закону про “заборону бандерівської ідеології”

Резонансний законопроект про “заборону бандерівської ідеології” лежав у Сеймі впродовж року, тому експерти прогнозували введення його в дію.

Про це у прямому ефірі 24 Каналу розповів головний редактор порталу українців Польщі PROstir.pl Ігор Ісаєв.

За його словами, реакція українського парламенту буде запізніла, оскільки у четвер, 25 січня, у польському Сеймі звучали дуже страшні формулювання щодо України.

У парламенті Польщі звучали страшні формулювання щодо України, до того ж неправдиві. Говорилося, що в Україні процвітає нацизм. Мені особисто забракло реакції нашого парламенту, при тому, що реакція Ізраїля в суботу була, хоча про них не говорилось погано,
– зазначив Ігор Ісаєв.

Водночас Петро Порошенко зреагував вчасно на резонансний польський закон, бо зараз від Анджея Дуди залежить ухвалення законопроекту.

Відомо, що в суботу, 3 лютого, під президентським палацом поляки організовують акцію протесту. Люди вважають, що резонансний закон – це фальшування історії та напад на свободу слова.

Нагадаємо, що закон, який напередодні ухвалив Сейм, вночі 1 лютого підтримав Сенат. Президент Петро Порошенко заявив, що закон не відповідає проголошеним принципам стратегічного партнерства між Україною та Польщею і висловив стурбованість. Водночас Міністерство закордонних справ досі не втрачає надію на дружелюбність наших сусідів.

Джерело Телеканал новини «24»
01.02.2018

Facebook
Close