Мебельный салон г.Нежин Черниговская область перейти в магазин
Україна і світ

Журналіст розкрив цинічну причину обстрілів мирного населення проросійськими бойовиками

Журналіст розкрив цинічну причину обстрілів мирного населення проросійськими бойовиками

Проросійські бойовики на Донбасі спеціально гатять по мирних позиціях, аби налаштувати місцеве населення проти української армії.

Про це у прямому ефірі 24 Каналу розповів кореспондент Євген Назаренко.

“Дуже важко казати, з чим це може бути пов’язане. Це більше схоже на якусь таку агонію терористів, тому що вони ведуть вогонь, власне, не по позиціях ЗСУ, а по тилових містах. Той самий Світлодарськ, він досить в тилу розташований. І от те, що обстріляли школу однією міною… Тому що проросійські бойовики, мінометники, так не працюють. Вони працюють квадратами, одразу декілька мін по квадратах. А це якась одна “зальотна” міна, видно, що це був якийсь п’яний сепаратист, чи щось таке”, – зазначив Назаренко.

За словами кореспондента, позиції в Зайцевому, в Новолуганському, які також потрапляють під обстріли, з сепаратистами дуже близько один від одного. Якщо вони будуть стріляти по наших позиціях, можуть зачепити і свої.

От вони умисно б’ють по житлових кварталах, розбиваючи хати. Навіщо вони це роблять? Скоріш за все, вони хочуть налякати місцевих жителів. Зробити їх вороже налаштованим до нашої армії. Я коли їжджу, вони відразу кажуть: по нам стріляють, тому що ваша армія тут стоїть. Нехай вони підуть, і тоді у нас буде мир,
– додав Назаренко.

Нагадаємо, вранці 17 травня проросійські окупанти обстріляли школу №11 у Світлодарську. На момент обстрілу всередині перебувало понад 300 дітей.

Джерело Телеканал новини «24»
17.05.2018
ПОДІЛИТИСЬ