Україна і світ

Журналіст пояснив, чому слід побоюватися прямого наступу Росії на Україну

Журналіст пояснив, чому слід побоюватися прямого наступу Росії на Україну

Росія вкладає значні гроші у свій військовий потенціал, модернізуючи власне озброєння. Відтак, якщо у Кремлі вирішать напасти на Україну, вся ця сила буде застосовуватися.

Про це пише журналіст Сергій Немирич у своєму матеріалі на ZN.UA.

“Не виключеною є і пряма військова загроза. Росія інвестує великі кошти в військове будівництво. За даними SIPRI, в 2016 р “оборонний бюджет” РФ перевищив 70 мільярдів доларів”, – підкреслює він.

Як приклад журналіст наводить те, що Кремль створив чотири нові мотострілкові дивізії поблизу кордону з Україною, російська авіація Південного і Західного військових округів переходить на модернізовані зразки літаків, нинішній окупований Крим перетворився на потужну військову базу, а Чорноморський флот РФ поповнюється все новими кораблями та субмаринами.

Якщо в Кремлі дійдуть висновку про політичну доцільність широкомасштабної військової операції, ця сила буде застосовуватися. Йдеться не лише про сухопутні війська, а перш за все про авіацію і ракетні частини. Причім ймовірність такого застосування істотно зросте після 2019 року, коли президентські вибори виграє будь-який небажаний для росіян кандидат,
– зауважив автор матеріалу.

У підсумку Неретич наголошує, що у цих складних умовах Україна повинна вибороти своє місце в світі, і перше її завдання – розвиток Збройних сил та інших органів сектору безпеки і оборони.

Джерело Телеканал новини «24»
02.12.2017

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Facebook