Україна і світ

Жорстоке вбивство журналістки у Болгарії: поліція країни затримала підозрюваного

Жорстоке вбивство журналістки у Болгарії: поліція країни затримала підозрюваного

Болгарські правоохоронці затримали підозрюваного у вбивстві 30-річної журналістки-розслідувачки Вікторії Марінової. Затриманий чоловік є іноземцем.

Про це інформує болгарське видання Darik News.

Затримана людина, чиє алібі зараз перевіряють. Він може бути причетним до вбивства журналістки Марінової,
– розповіли виданню у болгарській поліції.

Там також зазначили, що затриманий є громадянином іншої держави. За непідтвердженою інформацію, це – громадянин Румунії із молдовським паспортом.

Наразі підозрюваного допитують у місті Русе.

Нагадаємо, 6 жовтня у Болгарії жорстоко вбили Вікторію Марінову, адміністративного директора та ведучу регіонального каналу TVN . Вона, зокрема, розслідувала фінансовані ЄС проекти вартістю у сотні мільйонів болгарських левів, на яких заробляли кошти консалтингові фірми.

Хто така Вікторія Марінова?Це жорстоко вбита болгарська журналістка. Упродовж багатьох років вона вела на місцевому приватному телеканалі TVN шоу про стиль життя, також була членом керівництва каналу. Кілька місяців тому вона стала вести програму журналістських розслідувань “Детектор”. Останній випуск програми було присвячено розслідуванню ймовірної корупції з участю приватних компаній, які нецільовим чином витрачали фінансування від Європейського союзу.

Джерело Телеканал новини «24»
09.10.2018
ПОДІЛИТИСЬ НОВИНОЮ: