Україна і світ

Жорстока відповідь: російські депутати не поїдуть снідати з Трампом через “кремлівську доповідь”

Жорстока відповідь: російські депутати  не поїдуть снідати з Трампом через "кремлівську доповідь"

Голови комітетів Думи РФ з бюджету і податків, фінансового ринку і освіти і науки скасували свій візит до США на «молитовний сніданок» після публікації американським Мінфіном “кремлівського доповіді”.

Про це повідомляє “Інтерфакс”.

Андрій Макаров, Анатолій Аксаков і В’ячеслав Ніконов відмовилися від запрошення колег з Конгресу. Свій візит в країну в поточній ситуації парламентарії визнали “неправильним”.

За словами Аксакова, на Національний молитовний сніданок за участю президента США Дональда Трампа він збирався летіти заради переговорів.

Після опублікованих списків, які містять імена міністра закордонних справ Росії Сергія Лаврова, спікера Держдуми В’ячеслава Володіна та інших політичних діячів, “обставини для переговорів невідповідні”, підкреслив голова комітету Держдуми з фінансового ринку. Крім того, що відбувається викликає у нього подив.

Молитовний сніданок проходить в США щорічно. У заході, який проводять у Вашингтоні з 1950-х років, беруть участь президент країни і понад три тисячі запрошених осіб.

Нагадаємо, 30 січня Міністерство фінансів США представило в Конгресі так звану “кремлівську доповідь”. До списку увійшли наближені до Володимира Путіна особи, а це 210 імен – 114 чиновників і 96 бізнесменів.

Джерело Телеканал новини «24»
30.01.2018

Facebook
Close