Мебельный салон г.Нежин Черниговская область перейти в магазин
Україна і світ

Жодних “виборів” на Донбасі: Росію попередили в Мінську

У Мінську завершилося засідання Тристоронньої контактної групи, на якому Україна застерегла Росію від намірів організувати “вибори” на окупованих територіях Донбасу.

Жодних “виборів” на Донбасі: Росію попередили в Мінську

Про це повідомила у Facebook представник України в гуманітарній підгрупі ТКГ Ірина Геращенко.

– З нашого боку чітко зазначено, що будь-які “вибори” на тимчасово окупованих територіях Донбасу, в разі їх проведення Російською Федерацією, будуть нікчемними і не матимуть жодних правових наслідків. І за це повинна нести відповідальність РФ, – написала вона.

За її словами, українська сторона звернула увагу представників місії ОБСЄ на факт участі незаконних збройних формувань з так званої “Південної Осетії” у фейковому “параді” 9 травня в Донецьку.

– Українська сторона звернулася до представників ОБСЄ з наполегливим проханням дати належну оцінку цього чергового факту порушення Росією Мінських домовленостей, особливо з огляду на те, що за так званою “міждержавною угодою” між РФ і “Південною Осетією” (2017) підрозділи “збройних сил” останньої входять до складу збройних сил Російської Федерації, – зазначила Геращенко.

Вона також повідомила про відсутність прогресу в питаннях звільнення заручників і пошуку безвісти зниклих на Донбасі.

– Немає жодного прогресу в питаннях звільнення заручників і пошуку зниклих. Це викликає величезне занепокоєння, особливо на тлі останніх тривожних новин про погіршення стану здоров’я наших політв’язнів і заручників, про оголошене Сенцовим голодування, на тлі тривалого голодування Балуха, – написала нардеп, додавши, що відповіді від росіян по 23 громадянам РФ, яких Україна готова передати для звільнення політв’язнів, досі немає.

Джерело ФАКТИ. ICTV
16.05.2018
ПОДІЛИТИСЬ