Новини Чернігова

Жителі Чернігівщини потерпають від політики влади. ВІДЕО

Жителі Чернігівщини потерпають від політики влади. ВІДЕО

Незадоволення українців неефективною політикою влади зростає. Пропіарені реформи викликають у людей лише обурення і відчай. Пенсійні сумнозвісні підвищення, знущальна система субсидій та новації медичної реформи — на це жалілися жителі Городнянського району народному депутату від “Батьківщини” Івану Кириленку та обласним депутатам Івану Якубу та Дмитру Іванову.

Люди зазначають, довіри до чинного керівництва держави немає. Наразі лишається тільки сподіватися на політичну силу, здатну виправити помилки нинішньої влади.

Турбують людей і конкретні, місцеві проблеми. Зокрема в селі Смичин недосконале вуличне освітлення. Селяни скаржаться: живуть ніби поза населеним пунктом.

Голова фракції “Батьківщина” Чернігівської обласної ради Іван Якуб, вислухавши людей, пообіцяв посприяти виправленню цієї ситуації. Крім того взяти на особистий контроль питання пообіцяв депутат обласної ради Дмитро Іванов.

Надію на вирішення решти своїх проблем, жителі Городнянщини покладають на вибори в міській громаді, які мають відбутися 24 грудня. Аби відстояти інтереси людей, на посаду голови громади претендує Андрій Жадченко.

Нагадаємо, на останніх виборах в громадах “Батьківщина” отримала найбільшу підтримку людей серед інших партій. Зокрема, один з найкращих результатів партія отримала на Чернігівщині , а саме понад  30% .

Детальніше дивіться у сюжеті Garmata.tv.

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
02.12.2017

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Facebook