Мебельный салон г.Нежин Черниговская область перейти в магазин
Україна і світ

Жінка – мрія! Секрет успіху Вікторії Бекхем (ГОЛОСУВАННЯ)

Сьогодні, 17 квітня, свій 44 день народження святкує ікона стилю, дизайнер, співачка, меценат, любляча дружина і мати чотирьох дітей – Вікторія Бекхем.

Жінка – мрія! Секрет успіху Вікторії Бекхем (ГОЛОСУВАННЯ)

Вікторія Керолайн Адамс народилася у Великій Британії. У березні 1993 року Вікторія прочитала оголошення в газеті про набір дівчат у жіночу музичну групу і вже в 1994 році увійшла до складу Spice Girls.

У 1996 році перший сингл групи Wannabe завоював перші рядки чартів у Великій Британії та США. Другий альбом був не менш успішний, однак третій не став популярним. Група перестала записуватися і фактично розпалася.

У туфлях на низькому ходу я не можу сконцентруватися

Вікторія зайнялася сольною кар’єрою, проте весілля з футболістом Девідом Бекхемом і народження дітей змусили її на деякий час покинути сцену. Після  перерви Вікторія вирішила не повертатися в музику і стала дизайнером одягу.

Вікторія Бекхем випустила 2 книги: Learning to Fly (Автобіографія. – Ред.) І That Extra Half an Inch: hair, heels and everything in between (Фешн-гід. – Ред.).

Я не належу до категорії довгоногих моделей. Фатальною красунею мене теж не назвеш. Я – звичайна жінка, і в цьому якраз полягає моя сила, – Вікторія Бекхем.

З 4 липня 1999 року Вікторія заміжня за футболістом Девідом Бекхемом. Весільна церемонія відбулася в ірландському замку Латтрелстоун. У подружжя четверо дітей: 3 сина – Бруклін, Ромео, Круз і дочка Харпер.

Читайте:

Жінка – мрія! Секрет успіху Вікторії Бекхем (ГОЛОСУВАННЯ)

Сімейство проживало в Лос-Анджелесі (штат Каліфорнія, США), однак у 2013 році перебралося в Лондон.

Однак, не так давно інсайдери розповіли, що у стосунках пари пробігла чорна кішка. Бекхеми вирішили пожити окремо, мова поки не йде про розлучення.

Факти ICTV пропонують вам проголосувати та обрати найкращі образи Вікторії Бекхем.

Джерело ФАКТИ. ICTV
17.04.2018