Україна і світ

Жертви від урагану “Флоренс” у США та смерть дівчинки з табору “Славутич”– топ-5 відео тижня

Жертви від урагану "Флоренс" у США та смерть дівчинки з табору "Славутич"– топ-5 відео тижня

Сайт “24” пропонує до вашої уваги найцікавіші та найпопулярніші серед наших читачів сюжети за тиждень.

Потужний ураган “Флоренс” у США

Берегів США досяг ураган “Флоренс”, якому присвоєно четверту категорію, і який може стати найсильнішим за десятиліття. У зв’язку з цим у країні оголосили надзвичайний стан та скасували 800 авіарейсів. Стихійне лихо загрожує Північній і Південній Кароліні, а також Вірджинії.

Дивіться відео про перших постраждалих від стихійного лиха

Померла дівчинка, яка впала в кому в таборі “Славутич” на Київщині

В лікарні “Охматдиту” померла 8-річна дівчинка Марго, яка декілька місяців пролежала в комі після отруєння в дитячому таборі “Славутич”, що на Київщині. Дівчинку привезли 2 липня з ознаками отруєння, загальною слабкістю та блювотою.

За словами лікарів, 8-річна Марго була у найважчому стані з-поміж інших дітей, що отруїлися у таборі “Славутич”. Вона перенесла складну операцію на головному мозку.

Дивіться відео про смерть 8-річної дівчинки

Учень проломив учительці голову у Києві

Школа з поглибленим вивченням новогрецької та англійської мов просто у центрі Києва опинилась в епіцентрі уваги через агресивну поведінку учня. Восьмикласник на уроці кинув стілець у вчителя, а потім завдав удари ножицями.

Дивіться відео про те, яке покарання загрожує підлітку

Підозрювані в отруєнні Скрипалів дали інтерв’ю прокремлівському каналу

Олександр Петров та Руслан Боширов, яких підозрюють в отруєнні у Великобританії колишнього російського розвідника Сергія Скрипаля та його доньку Юлію, вперше заговорили з журналістами.

На початку розмови відома кремлівська пропагандистка каже, що Боширов і Петров особисто їй зателефонували на мобільний. Підозрювані в отруєнні Скрипалів кажуть, що поїхали в Солсбері, тому що “друзі давно вже рекомендували побачити це чудове туристичне місто”.

Дивіться відео про інтерв’ю підозрюваних у справі отруєння “Новачком”

Передвиборча агітація на економічному форумі YES

Форум Ялтинської європейської стратегії, який вже 15-й рік поспіль організовує фонд Віктора Пінчука, тривав три дні і зібрав понад 400 політиків та експертів майже з 30 країн. Відвідали форум і Юлія Тимошенко, Анатолій Гриценко та Святослав Вакарчук.

Українські політики прийшли обговорити майбутнє України, але перетворили дискусію на свою передвиборчу агітацію. І кожен тягнув у свій бік, як лебідь, рак та щука з відомої басні.

Дивіться відео про виступ лідерів на економічному форумі

 

 

Джерело Телеканал новини «24»
16.09.2018
ПОДІЛИТИСЬ НОВИНОЮ: