Україна і світ

Жебрівський назвав головну проблему селищ Донбасу, що повернулися під контроль України

Жебрівський назвав головну проблему селищ Донбасу, що повернулися під контроль України

Основною проблемою населених пунктів, які повернулися під контроль української влади, є загроза невиплат пенсій місцевим жителям.

Про це голова Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський написав на своїй сторінці у Facebook.

Він розповів, що проінспектував дорогу від Семигір’я до Травневого та Гладосового, яку почали ремонтувати, як тільки ці населені пункти повернулися під український контроль. Також Жебрівський обговорив проблеми, з жителями Травневого.

Головна проблема – загроза невиплати пенсій, оскільки МВС не включило ці населені пункти до числа контрольованих українською владою. Працівники пенсійного фонду та соцслужб доклали значних зусиль, щоб відновити систему пенсійного та соціального забезпечення жителів цих селищ, і люди вже повною мірою отримували свої гроші. А з 1 березня через прикре непорозуміння зі списком контрольованих населених пунктів цей процес може бути призупинений,
– написав очільник Донеччини.

Жебрівський наголосив, що відправив до столиці свого заступника, щоб якнайшвидше вирішити цю проблему, вже у березні люди мають отримати свої гроші.

Окрім того, він зазначив, що обговорив з мешканцями Травневого й питання відновлення пошкодженого житла, надання гуманітарної допомоги і налагодження медичного обслуговування.

Нагадаємо, наприкінці листопада воїни 54-ї бригади та 24-го батальйону “Айдар” зайняли два українських села Травневе та Гладосове, які розташовувались у так званій “сірій зоні” на Світлодарській дузі.

Джерело Телеканал новини «24»
01.03.2018