Новини Чернігова

Земельні питання по Ялівщині знято з розгляду

Земельні питання по Ялівщині знято з розгляду

Під час сьогоднішньої сесії Чернігівської міської ради відповідні пункти, що стосуються Ялівщини, були виключені з розгляду земельних питань.

Нагадаємо, на розгляд сьогоднішньої сесії Чернігівської міськради були внесені питання щодо зміни цільового призначення земельних ділянок в Ялівщині.

В проекті рішення було запропоновано змінити цільове призначення з «ведення особистого селянського господарства» на «для будівництва і обслуговування житлового будинку».

Ці ділянки розташовані майже в центрі Ялівщини.

Питання їх забудови – не нове.

У березні 2016 року на розгляд сесії міськради вже вносилося питання щодо зміни цільового призначення 2 ділянок у Ялівщині, однак його зняли з розгляду.

Як повідомляли ЗМІ, серед тих, хто торік хотів змінити цільове призначення ділянок для будівництва «Царського села-3» – Олександр Коленченко (сусід міського голови Владислава Атрошенка у "Царському селі-2"). Другий – це Руслан Дубинка, котрий є керівником кількох фірм, які мають пряме відношення до чернігівського міського голови ("Енергополіс-інвест", "Техагроком").

Цього разу в проекті рішення вже 3 ділянки. Окрім Олександра Коленченка та Руслана Дубинка, там фігурує і Вікторія Шепель.

Громадський активіст Олександр Гашпар, який займався питанням забудови Ялівщини, припускав, що ці ділянки «хочуть забудувати особи, які наближені, як і до екс-депутата міської ради Павла Гармаша, так і до чинного чернігівського міського голови».

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
30.11.2017

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Facebook