Новини Чернігова

Земельні оборудки міської ради призвели до акції протесту

Земельні оборудки міської ради призвели до акції протесту

Три головні вимоги до міської влади «Правий сектор» озвучив оригінальним методом. Щоб привернути увагу чиновників, вийшли перекрити дорогу. І хоч активісти чекали саме мера – до пікетувальників приїхав заступник міського голови. Йому оголосили свої вимоги. Попросили долучити представників «Правого сектору» до комісії, яка обстежує аварійні будинки. Та головною причиною пікету називають проблеми з виділенням земельних ділянок бійцям АТО. Так, переконують, показовим чиновницьким свавіллям стала оборудка із виділенням земельних ділянок у садовому товаристві «Грім-Віра».

«Хлопці не отримують земельних ділянок, а якщо отримують, то це якісь болота. Тому ми вирішили допомагати учасникам АТО і боротися тут», — говорить керівник матеріально-технічного забезпечення ГО «Правий сектор» Катерина Число.

Андрій Черненко тримає в руках офіційне звернення активістів «Правого сектора». І пояснює: на виділення землі нині мораторій. Та й вільних ділянок у межах міста немає.

«На сьогодні мораторій. Як дізнатися, хто більше воював, а хто – менше», — зауважує заступник чернігівського міського голови Андрій Черненко.

Поки що звернення активістів залишилося без відповіді. Та представники «Правого сектора» переконують: перекриття дороги – це лише перші кроки в боротьбі. Відстоюватимуть права бійців АТО, аж доки ті не отримають своїх законних земельних ділянок.

29.11.2017
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Facebook