Новини Чернігова

Земельна комісія зняла з розгляду питання по зміні призначення землі у Ялівщині, – представник Ради ветеранів АТО

Земельна комісія зняла з розгляду питання по зміні призначення землі у Ялівщині, - представник Ради ветеранів АТО

Земельна комісія Чернігівської міськради вчора, 22 листопада, ухвалила рішення рекомендувати зняти з розгляду питання щодо  зміни цільового призначення землі у Ялівщині.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив заступник голови ради ветеранів АТО при Чернігівській міськраді Дмитро Волошин.

«Вчора на засіданні земельна комісія міськради зняла питання по Ялівщині, на вимогу представників Ради ветеранів АТО. І ми будемо присутні на сесії, як зазвичай, щоб і там це проконтролювати», – зазначив він.

Також він додав, що питання пропонується зняти на сесії з формулюванням "до затвердження проекту з визначення меж ландшафтного парку Ялівщина".

Нагадаємо, на найближчу сесію Чернігівської міськради, яка відбудеться 30 листопада, були внесені питання щодо зміни цільового призначення земельних ділянок в Ялівщині.

В проекті рішення пропонується змінити цільове призначення з «ведення особистого селянського господарства» на «для будівництва і обслуговування житлового будинку».

Ці ділянки розташовані майже в центрі Ялівщини.

Питання їх забудови – не нове.

У березні 2016 року на розгляд сесії міськради вже вносилося питання щодо зміни цільового призначення 2 ділянок у Ялівщині, однак його зняли з розгляду.

Як повідомляли ЗМІ, серед тих, хто торік хотів змінити цільове призначення ділянок для будівництва «Царського села-3»  – Олександр Коленченко (сусід міського голови Владислава Атрошенка у "Царському селі-2"). Другий – це Руслан Дубинка, котрий є керівником кількох фірм, які мають пряме відношення до чернігівського міського голови ("Енергополіс-інвест", "Техагроком"). 

Цього разу в проекті рішення вже 3 ділянки. Окрім Олександра Коленченка та Руслана Дубинка, там фігурує і Вікторія Шепель.

Громадський активіст Олександр Гашпар, який займався питанням забудови Ялівщини, припускав, що ці ділянки «хочуть забудувати особи, які наближені, як і до екс-депутата міської ради Павла Гармаша, так і до чинного чернігівського міського голови».

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
23.11.2017

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Facebook