Україна і світ

Захоплені Росією кораблі в Криму: заступник Турчинова пояснив, чому Україна не забирає техніку

Захоплені Росією кораблі в Криму: заступник Турчинова пояснив, чому Україна не забирає техніку

Російська Федерація має віддати Україні захоплену в окупованому Криму військові техніку через суд, попередньо відремонтувавши.

Про це заявив заступник секретаря РНБО, колишній в.о. міністра оборони Михайло Коваль, під час допиту у справі про державну зраду Віктора Януковича, передає “Укрінформ”.

Правильно, що ми не забираємо кораблі. Росія по-піратські захопила ці кораблі і вони мають у міжнародному Гаазькому суді за це відповісти. Через суд віддадуть – відремонтовані у такому стані, в якому захопили. І не інакше,
– сказав він.

Заступник Турчинова наголосив, що військова техніка неодноразово виходила в море під російським прапором.

“Корабель “Константин Ольшанський” у Середземне море скільки разів виходив під російським прапором? Вони заганяли цей корабель! Всі інші кораблі, які захопили, зробили донорами. Вони роздерибанили всі наші кораблі. І ми зараз як люди, які себе не поважають, станем на коліна перед ними і будемо забирати? Ні”, – заявив Коваль.

Нагадаємо, 11 січня президент Росії Володимир Путін заявив, що Кремль готовий повернути українську військову техніку з окупованого Криму.

Хто такий Михайло Коваль? Михайло Коваль із 25 березня 2014 року по 3 липня 2014 року був в.о. міністра оборони України. 3 липня 2014 року призначений на посаду заступника секретаря РНБО. 17 лютого 2015 року призначений на посаду першого заступника РНБО.

Джерело Телеканал новини «24»
15.02.2018

Facebook