Мебельный салон г.Нежин Черниговская область перейти в магазин
Україна і світ

Захарченко зняв “кордони” між “ЛНР” і “ДНР”

Глава так званої “ДНР” Олександр Захарченко розпорядився скасувати “митні збори” між окупованими частинами Донецької і Луганської областей.

Захарченко зняв “кордони” між “ЛНР” і “ДНР”

Про це ватажок бойовиків “ДНР” Олександр Захарченко заявив під час наради з так званими заступниками “голови ради міністрів”, повідомляє Остров.

– Під час зустрічі з “главою ЛНР” ми обговорювали питання про можливість зняття всіх митних обмежень між “республіками”. Даю вам доручення сьогодні зібрати президію “ради міністрів ДНР”, щоб вирішити питання про зняття митних зборів згідно з нашим законодавством. На сьогодні багато різночитання у законодавчій базі “ЛНР” і “ДНР” вже прибрано, – зауважив Захарченко.

– Відсьогодні згідно із “зеленою картою”, яка була підписана мною і “главою ЛНР”, нехай наші підприємці та населення їздять на територію “ЛНР” і не платять жодних податків і зборів, – додав він.

У свою чергу, “віце-прем’єр” “ДНР” на прізвисько “Ташкент” уточнив, що мита знімаються тільки для продукції, виробленої “республіками” спеціально одна для одної.

Читайте:

Спалах туберкульозу на Донбасі: серед бойовиків знайшли відкриту форму

Скільки платять ватажки “ДНР” за громадянство РФ

Захарченко оголосив про “інтеграцію” з Росією

Нещодавно Олександр Захарченко розпорядився провести військові збори серед резервістів.

Джерело ФАКТИ. ICTV
16.04.2018