Україна і світ

Затриманий бойовик розповів неочікувані деталі служби в терористів

Затриманий бойовик розповів неочікувані деталі служби в терористів

Співробітники Мирноградського відділення поліції Донецької області затримали під час профілактичного відпрацювання території міста місцевого мешканця, який проходив службу у бойовиків.

Про це інформує Покровський відділ поліції Донецької області.

62-річний місцевий мешканець пройшов військову підготовку та ніс службу у караулах, в тому числі на лінії фронту. Він зазнався, що це була найбільша помилка в його житті, за яку йому тепер дуже соромно.

“У червні 2014 року чоловік, приваблений обіцянками великої зарплатні, поїхав у Донецьк і добровільно вступив до лав бойовиків. Його записали у підрозділ саперів, однак, оскільки спеціальних умінь у новобранця не було, перевели робітником на кухню”, – йдеться у повідомленні.

Після чого чоловік разом з батальйоном переїхав до Слов’янська, де, окрім обов’язків кухаря, він заступав у караул. Для цього він отримував бойову зброю та набої до неї.

Наш “батальйон” складався з 15 людей. Командира ми називали “Бєня”. Таким складом ми об’їхали багато міст – Краматорськ, Єнакієве, Новоазовськ, Сніжне, Торез та Донецьк. Для навчання нас відправляли під Новоазовськ. Там спеціально підготовлені інструктори навчали нас військової справи й стрільбі з різного виду зброї,
– прокоментував затриманий бойовик.

Чоловік закцентував свою увагу на бою у селі Маринівка. Тоді поставили завдання солдатам – зайняти позиції українських військових.

“Бій був запеклий і після нього з наших 250 чоловік у строю залишилося лише 46. Інші загинули або отримали важкі поранення”, – сказав затриманий.

Чоловік зазначив, що зарплатню у розмірі 5 тисяч гривень, він отримав лише раз.

“Зрозумівши, що обіцяні “шалені” гроші ніхто нам, найманцям, виплачувати не збирається, я залишив ряди терористів та почав працювати в Донецьку автослюсарем. Потім я вирішив повернутися в рідне місто Мирноград та як тільки сюди приїхав, мене затримали”, – прокоментував бойовик.

Правоохоронці відкрили кримінальне провадження. Підозрюваному загрожує до 8 років позбавлення волі.

До слова, щоб приховати кількість загиблих бойовиків та не виплачувати грошей їх родинам, лідери терористів на Донбасі позбавляються тіл, щоб їх важко було знайти.

Джерело Телеканал новини «24»
26.01.2018

Залишити відповідь

Войти с помощью: 
Facebook
Close