Україна і світ

Запорізькі волонтери допомагають птахам пережити холодну зиму

У Запоріжжі небайдужі підгодовують птахів, диким птахам їжу приносять у заповідник на стародавньому острові Хортиця.

Морозний день на запорізькому острові Хортиця. Його засніженими стежками крокує юрба небайдужих. В руках несуть різні крупи та пластикові пляшки. Саме цей, такий нескладний інвентар слугуватиме годівничками й допоможе місцевим птахам перебути люту зиму. Об’єднались волонетри через соцмережі, домовились хто що бере. Вирішили, що для годівничок найкраще згодяться об’ємні пляшки, адже сюди вміститься тижневий запас корму.

Городян, які не мають змоги поїхати у ліс чи парк, закликають годувати птахів, просто з вікна чи у дворі. Щоправда радять не зловживати хлібом, смаженим насінням та сирим пшоном.

Правильне харчування – це перлова крупа, сире насіння, пшениця або пшенична крупа. Не варто годувати птахів з вікна, якщо ви проживаєте на першому поверсі. Адже там часто гуляють коти і вони можуть образити пташок. Якщо ж ви вирішити повісити годівничку на дерево, то варто це робити на висоті не менше 1,5 метра,
– зазначила волонтер-зоозахисниця Олеся Кулик.

Завдяки небайдужим у хортицькому лісі з’явилося більше сотні нових годівниць. Попри голод, дикі птахи до них не квапилися – чекали поки люди підуть. Якщо ж до наступних вихідних сніг у заповіднику не зійде – волонетри кажуть, що приїдуть знову.

Джерело Телеканал новини «24»
28.01.2018

Залишити відповідь

Войти с помощью: 
Facebook
Close