Україна і світ

Занедбану могилу російського дипломата Чуркіна зняли на фото

Занедбану могилу російського дипломата Чуркіна зняли на фото

Російський блогер і фінансист Слава Рабинович опублікував і мережі фото, на які знято могилу колишнього постійного представника Росії при ООН Віталія Чуркіна. Інтернет-користувачів вразили ці знімки, зокрема тому, що через рік після смерті дипломата на його могилі досі немає пам’ятника.

Відповідні фото Рабинович опублікував на своїй сторінці у Facebook.

“Сьогодні їздив на Троєкурівське кладовище. Поки йшов до могили Бориса (Нємцова), мені на очі потрапило ось це…”, – мовиться в повідомленні російського блогера.

Так, на фото видно, що могила Чуркіна виглядає набагато скромніше від могили середньостатистичного росіянина. Крім того, помітно, що могилу дипломата відвідують не часто.

Нагадаємо, Віталій Чуркін раптово помер 20 лютого 2017 року. Причиною смерті Чуркіна став серцевий напад.

Хто такий Віталій Чуркін? Російський дипломат. Був послом Росії в Бельгії у 1994-1998 та в Канаді у 1998-2003 роках. Був постійним представником Росії в ООН (2006-2017). Чуркін відомий тим, що у 2014 році на засіданні Ради безпеки ООН зачитав заяву Віктора Януковича від 1 березня 2014 року про те, що той попросив президента Росії Володимира Путіна застосувати свої війська для “відновлення законності” в Україні.

Чуркін раптово помер 20 лютого 2017 року у Нью-Йорку, за день до свого 65-річчя. Попередньо причиною смерті названо серцево-легеневу недостатність. Проте у ЗМІ з’явилась інформація про результати дослідження, які вказують на отруєння Чуркіна. Існує й думка про те, що Чуркіну стало погано після емоційної телефонної розмови з Володимиром Путіним.

Джерело Телеканал новини «24»
28.02.2018